top of page
Çiftlikte Keçinin İncelenmesi

Hakkımızda

Hayvancılık ve Beşeri sektörüne hizmet ve kaliteyi en iyi şekilde sunmayı amaç edinen GlobalVet, müşterilerimiz talebi doğrultusunda veteriner eldiveni, galoş çizme ve tek kullanımlık önlük üretimini gerçekleştirmektedir. Üretim ve pazarlama ekibimiz rekabetçi fiyat anlayışıyla tek kullanımlık ürünlerde en iyisini sunmaktadır.
   
   GlobalVet, yurtiçinde ve yurtdışında yürüttüğü ticari faaliyetlerle, üretmiş olduğu çizme galoş, veteriner eldiveni, tek kullanımlık önlük ve veteriner mıknatıslarını global pazara da sunmuştur.
   
   CE belgeli üretim hattımız, yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarıyla, her geçen gün artan müşteri memnuniyetiyle, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı görev edinmiştir.
   
   Ürün gamımızda bulunan bağcıklı galoş çizme, tek ve çift lastikli galoş çizmeler farklı kalınlıklarıyla isteklerinizi en iyi şekilde karşılar. Veteriner eldivenlerini farklı malzemelerle üreterek her türlü ihtiyacınıza göre şekillendirilmiştir.
   
   Siz müşterilerimizden gelen istek ve taleplerin doğrultusunda Ar-Ge birimimiz yeni ürünlerimizi piyasaya sunmaya her zaman hazır olacaktır.

İletişime Geç

Teşekkürler

bottom of page